Brandle.pl – krótka recenzja

Zobacz nowy test Brandle

Ostatnio testowaliśmy serwis brandle.pl. Jeżeli nie posiadasz osób, które będą wypowiadały się na forach, to serwis może spełnić Twoje oczekiwania, bo łatwo znajdziesz i nawiążesz współpracę z odpowiednimi marketerami i wystawisz im oceny po zakończeniu kampanii. Jeżeli masz pracowników od marketingu szeptanego, to nie marnuj pieniędzy na brandle – lepiej zleć napisanie prostego skryptu zliczającego i sprawdzającego czy wpisy, które oni dodali wciąż istnieją i czy posiadają odpowiednie słowa kluczowe/linki.

Plusy:

 • pokaźna baza osób wykonujących zlecenia
 • pokaźna baza wartościowych stron typu fora i blogi

Minusy:

 • plugin do Google Chrome nie zawsze działał… Brandle już go nie rozwija… szkoda.
 • brak możliwości okresu testowego
 • dosyć drogi abonament, jak na liczbę funkcji, które zapewnia serwis

Reasumując, my podziękujemy brandle.pl. Miejsce gdzie się wypowiadać łatwo znaleźć można poprzez google wpisując interesującą nas frazę oraz ustawiając w narzędziach wyszukiwania „ostatnie 7 dni” lub „24h” – w ten sposób znajdziemy pełno aktywnych tematów na forach, które mogą nas interesować i nie potrzebna jest już baza for brandle.

Zobacz nowy test Brandle

6 myśli nt. „Brandle.pl – krótka recenzja”

 1. Z recenzji widać, że nie korzystałeś z Brandle jako firma/agencja, a jedynie przejrzałeś konto agenta. Niestety konto agenta nie ma żadnych ciekawych funkcjonalności, a Brandle nie służy do pisania postów. Celem Brandle jest ułatwienie tworzenia kampanii i automatyczne zbieranie efektów oraz prezentowanie ich firmie/agencji, która ją utworzyła.

  Wtyczka, o której piszesz już nie istnieje – przestaliśmy ją rozwijać, bo agenci używali podstawowej metody zgłaszania napisanych treści.

  „Jeżeli masz pracowników od marketingu szeptanego, to nie marnuj pieniędzy na brandle – lepiej zleć napisanie prostego skryptu zliczającego i sprawdzającego czy wpisy,”
  – prosty skrypt nie zidentyfikuje konkretnego wpisu na forum, nie mówiąc już o analizie jego treści. Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać. W Brandle codziennie usprawniamy algorytmy naszych robotów ucząc ich „czytania” nowych stron.

  Sprowadzenie serwisu do bazy miejsc niestety nie jest trafne. W Brandle nie skupiamy się na prezentowaniu bazy ani jej zbieraniu i poważnie myślimy o jej ukryciu. Mamy zresztą kilka tysięcy zweryfikowanych miejsc, których nie publikujemy.

  Jeśli chcesz zrobić prawdziwą recenzję, to mamy konto testowe dla wybranych osób – wystarczy do nas napisać. Z konta wykonawcy niestety niewiele można wywnioskować.

  1. Panie Grzegorzu – korzystaliśmy jako agencja przez miesiąc, a w zasadzie kilka dni – możecie sprawdzić faktury na firmę crazyIT – 77zł poszło w błoto. Jakby był okres testowy dla każdego, na pewno byśmy się nie zdecydowali zapłacić, gdyż dla nas nie jest to warte swojej ceny.

 2. Zwracam honor.

  Myślę jednak, że zmienilibyście zdanie o Brandle, gdybyście nie pisali sami postów. Samodzielne udzielanie się na forach na większą skalę to katorga i nawet monitoring efektów w Brandle nic nie wynagradza. Polecam całkowicie zlecić wykonanie tej usługi wykonawcom z Brandle i zająć się wyłącznie zarządzaniem kampaniami za pomocą naszego systemu. Wtedy dzięki automatyzacji wielu czynności można osiągnąć efekt skali i zapanować nad przebiegiem kampanii.

  1. Dokładnie to napisaliśmy 🙂
   Jeżeli nie posiadasz osób, które będą wypowiadały się na forach, to serwis może spełnić Twoje oczekiwania, bo łatwo znajdziesz i nawiążesz współpracę z odpowiednimi marketerami

   Nie skreślamy brandle całkowicie… Jak będziemy potrzebować bardzo dużo „postów” to pewnie będziemy „testować” jeszcze raz. W tamtym momencie musieliśmy usystematyzować kontrolę nad pracą osób które mamy i prosty skrypt wprowadził mniej zamieszania i wystarczył w zupełności.

 3. W ramach rehabilitacji mogę osobiście nadzorować Wam kampanię i pomóc bezpłatnie od stworzenia koncepcji, wybór odpowiednich wykonawców oraz bieżącą kontrolę kampanii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *